Μανώλης Σαλούρος 14 Μαΐου, 2015 Το 68ο Κινηματογραφικό Φεστιβάλ των Καννών άνοιξε την αυλαία του με επίσημο χορηγό και φέτος, τη Renault. Οι διάσημοι ηθοποιοί, σκηνοθέτες, παραγωγοί και VIPs θα οδηγούνται στο περίφημο κόκκινο χαλί του φεστιβάλ με το νέο Espace! ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ Μανώλης Σαλούρος 14 Μαΐου, 2015 ΕΤΙΚΕΤΕΣ Renault ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ H Renault ρίχνει τον ΦΠΑ του Clio στο μισόΣαν σήμερα – Πρώτη εκκίνηση για τη Renault στην F1Renault Summer Care Service 2024